Premiership
13

Tottenham uputio 27 udaraca ka golu Adriana, ali je West Ham odnio bod s Wembleya

Nogometaši Tottenhama i West Hama podijelili su bodove na Wembleyu u okviru 21. kola Premiershipa odigravši neriješeno 1:1.

Pijetlovi su od početka utakmice krenuli žestoko, a omjer šuteva (12:0) i posjed lopte u procentima (74:26) najbolje ilustruje stanje na terenu u prvom poluvremenu.

Kazna za sve promašaje uslijedila je u 71. minuti kada je Obiang uputio snažan udarac s velike udaljenosti i spektakularno matirao Llorisa za veliko vodstvo West Hama u gradskom londonskom derbiju.

Krenuo je ponovo Tottenham žestoko po izjednačenje, a nagrada je stigla šest minuta prije kraja meča kada je Son lijepo pogodio za konačnih 1:1.

Vrijedi istaći da su Spursi imali čak 27 udaraca ka golu Adriana, dok su Čekičari uputili svega tri šuta.

Tottenham je s novim bodom zadržao petu poziciju Premiershipa, dok je West Ham prestigao Bournemouth i sada je na 15. mjestu.