Premiership
14

Tottenham slavio nad Newcastleom na prepunom St. James Parku

Nogometaši Tottenhama slavili su u prvom kolu engleskog Premiershipa u gostima kod Newcastlea rezultatom 2:0.

Prvo poluvrijeme na prepunom St. James Parku nije nam donijelo previše uzbuđenja, te se sve vrijedno pomena desilo u drugih 45 minuta susreta.

Najprije je u 48. minuti Shelvey napravio glupost i dobio direktan crveni karton, a prednost igrača više Tottenham je iskoristio u 61. minuti kada je Eriksen pronašao Allija koji matira Elliota za 1:0.

Konačnih 2:0 postavio je Davies u 70. minuti, a svoju drugu asistenciju na utakmici je upisao Eriksen. Newcastle je zaprijetio dva puta preko Atsua i Clarka do kraja meča, ali se rezultat nije mijenjao.

U 90+2. minuti Kane je imao odličnu šansu za treći pogodak, ali je u situaciji jedna na jedan sa Elliotom pogodio stativu.