7.3.2012. u 13:42
0
14
0
Kontroverzni argentinski nogometaš Carlos Tevez vratio se u Manchester (City) pogotkom, nakon što je završila sapunica vezana uz njegovo odbijanje igranja, bježanje, mogući transfer i sada povratak.

Cityjeve rezerve su s 3-1 bile bolje od Boltonovih, a Tevez je postigao pogodak u drugome poluvremenu za izjednačenje (1-1). Argentinac je igrao do 70. minute kada ga je, možda i simbolično, zamijenio sin trenutnog menadžera prve ekipe (Roberto Mancini), s kojim je imao cijeli "nesporazum", Filippo Mancini.

Inače, Tevez je toplo dočekan od domaće publike, pa je tako pri odlasku na poluvrijeme poklonio dres vjernom navijaču, a kada je izlazio s terena prilikom zamjene uslijedile su glasne ovacije oko 1000 okupljenih gledatelja.

Čak i pri izlasku sa stadiona se okupila ogromna masa ljudi kako bi pozdravila povratak vrlo dobrog i neugodnog napadača u ekipu. Tevez je sve to, čini se, vrlo dobro podnio s obzirom da je cijelo vrijeme bio dobro raspoložen i nasmiješen.

Menadžer vodećeg sastava Premiershipa Roberto Mancini ne planira koristiti Argentinčeve usluge u idućoj utakmici (nedjelja) protiv Swanseaja, ali bi Tevez mogao zaigrati 19. marta kada City dočekuje na Etihadu londonski Chelsea.