Premiership
0

Tevez donio pobjedu Cityju

U ponedjeljak su nogometaši Manchester Cityja, u utakmici 7. kola engleskog Premiershipa, upisali petu pobjedu u sezoni. Bili su bolji na domaćem travnjaku od West Hama 3-1.

Time se City probio do trećeg mjesta na ljestvici, kojeg sa 15 bodova dijele s Liverpoolom i Tottenhamom, no sastav Marka Hughesa ima i utakmicu manje. U šest ogleda su upisali pet pobjeda i samo jedan poraz, onaj u gradskom ogledu protiv Uniteda (4-3).

Argentinski nogometaš Carlos Tevez bio je najbolji igrač ogleda protiv West Hama, pa je tako pogocima otvorio utakmicu (5. minuta), ali je i zaključio u 61. minuti.

Između toga je West Ham prvo izjednačio pogotkom Colea u 24. minuti, ali je Bugarin Martin Petrov vratio vodstvo domaćinu u 32. minuti.

West Ham je, pak, na drugoj strani ljestvice. Imaju samo jednu pobjedu u šest utakmica, te se sa četiri osvojena boda nalaze tek ispred Hull Cityja i Portsmoutha.