4

Talijanski kup: Lazio u sudijskoj nadoknadi izbacio Parmu

Nogometaši Lazija, branitelji naslova u Talijanskom kupu, pobijedili su na Olimpijskom stadionu u Rimu tim Parme 2-1 u susretu osmine finala.

Može se reći da je Lazio pobjedu ostvario pomalo i nezasluženo, jer je Parma, nakon što je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 1-1, u nastavku zagospodarila terenom i propustila nekoliko dobrih prilika za pogodak.

U prvoj minuti sudijske nadoknade kaznio ih je kolumbijski napadač Brayan Perea koji je iz blizine dao svoj drugi gol na utakmici i odlučio pobjednika.

Brayan Perea doveo je Lazio u vodstvo u 25. minuti, a za Parmu je u 43. izjednačio Biabiany.

Lazio će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika susreta Napoli – Atalanta, koji je na rasporedu u srijedu.