66

Sušić: Tužan sam i razočaran, meč je mogao drugačije završiti

Safet Sušić
Safet Sušić
Nogometaši turskog Alanyaspora doživjeli su poraz u 14. kolu Super lige od Kayserispora na domaćem terenu rezultatom 2:1, a trener Safet Sušić bio je razočaran nakon meča.

Kayserispor je u vodstvo stigao u 21. minuti, a nakon što je Alanya stigla do poravnanja u 63. minuti, domaći igrači krenuli su po sva tri boda, međutim, u 73. minuti Souza Silva dobio je crveni karton.

Kada su svi očekivali kraj meča, Bulut je u 93. minuti postigao pogodak i tako donio pobjedu svojoj ekipi, a Sušić je nakon meča kazao da je tužan i razočaran. Ovaj poraz ujedno je bio i treći u nizu za njegovu ekipu.

"S obzirom na borbu koji su prikazali moji igrači, smatram da smo zaslužili bar jedan bod. Žao mi je i tužan sam, sve je moglo biti puno drugačije na kraju. Suđenje ne želim komentarisati i taj ću dio ostaviti za sebe", rekao je Sušić.

Njegova Alanyaspor nakon 14 odigranih kola ima 17 bodova i nalazi se na 12. poziciji, a u sljedećem kolu očekuje ih susret protiv Osmanlispora.