Supić donio bod Javoru protiv Partizana

Sarajevo-x.com
Nemanja Supić
U okviru 27. kola Jelen Super lige Srbije Javor iz Ivanjice je na svom travnjaku dočekao favorizovani beogradski Partizan.

Utakmica je na kraju završila neriješeno, bilo je 1-1. Goste je u 8. minuti sjajnim golom iz slobodnjaka doveo Babović. Poravnao je Hadžibulić u 44. minuti. Drugo poluvrijeme donijelo je atake crno-belih, ali nisu uspjeli postići pogodak. Najbolju priliku propustio je Petrović čiji je udarac sa jedanaest metara odbranio Nemanja Supić.

Nekadašnji golman bh. reprezentacije imao je nekoliko izvanrednih intervencija i najzaslužniji je za osvajenje boda svog tima. Ukoliko Crvena zvezda večeras pobijedi Rad primaći će se Partizanu na samo tri boda zaostatka, tri kola prije kraja prvenstva.

Supić koji je stajao među stativama "Zmajeva" u vrijeme Ćirine ere mogao bi biti najzaslužniji ako prvenstvo u susjednoj Srbiji uđe u neizvjesnu završnicu.