Poravnao rezultat
13

Šunjić postigao pogodak u remiju Dinama protiv Urala

Toni Šunjić (Foto: fcdynamo.ru)
Nogometni reprezentativac BiH Toni Šunjić postigao je pogodak u remiju Dinamo Moskve u 16. kolu ruske lige protiv Urala na gostujućem terenu, a meč je na kraju završen rezultatom 2:2.

Domaća ekipa u vodstvo je stigla u 17. minuti susreta kada Balažic postiže gol za 1:0, a to je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

Već na samom početku drugog poluvremena, tačnije u 50. minuti, Toni Šunjić je iskoristio je odličan centaršut Tašaeva i glavom poravnao rezultat na 1:1, da bi u 74. minuti Terekhov golom za 1:2 režirao preokret gostiju.

Ipak, konačnih 2:2 postavio je Balažic koji je golom u 91. minuti susreta donio jedan bod svojoj ekipi.

Nakon 16 odigranih utakmica, Dinamo Moksva ima 15 osvojenih bodova i nalazi se u zoni ispadanja, dok je Ural na petoj poziciji s 24 osvojena boda.