Bh. igrači
8

Šunjić pogodio protiv Zenita, Hajrović i Gojak igrali u Dinamovom porazu od Osijeka

Nogometaši Zenita su na svom terenu u utakmici 23. kola ruske lige pobijedili Dinamo iz Moskve rezultatom 2:1.

Mreže se nisu tresle sve do 57. minute, a onda je Criscito iz penala doveo Zenit u prednost. Dinamo je dvije minute prije kraja meča izjednačio golom našeg Tonija Šunjića, ali u 93. minuti Skrobotov postiže pogodak za pobjedu Zenita.

Šunjić je odigrao cijelu utakmicu za ekipu Dinama, koja je trenutno na 11. poziciji sa 30 osvojenih bodova.

Zagrebački Dinamo je ponovo je razočarao svoje navijače i u utakmici 30. kola HNL-a izgubio na Maksimiru od Osijeka rezultatom 0:1.

Gol odluke za goste postigao je Boban u 15. minuti, a za Dinamo je svih 90 minuta odigrao Izet Hajrović, dok je Amer Gojak ušao u igru u 81. minuti.

Armin Hodžić zbog povrede nije konkurisao za današnji meč u timu Dinama, koji je uprkos porazu ostao na prvom mjestu sa 66 bodova.