Navijač od malih nogu
14

Sudija Mike Dean burno proslavio gol u 119. minuti i ulazak Tranmerea u League One

Mike Dean (Foto: EPA-EFE)
Sudija Mike Dean burno je proslavio pobjednički pogodak u 119. minuti koji su postigli nogometaša Tranmerea u finalu play-offa za promociju iz League Two u League One protiv Newporta.

Nakon 119. minuta igre rezultat na semaforu na Wembleyju glasio je 0:0, a onda Tranmere u samom finišu dolazi do pobjede zahvaljujući pogotku koji je postigao Jennings.

Jedan od najpoznatijih engleskih sudija, Mike Dean, od malih nogu je navijač Tranmerea, a njegova reakcija nakon pobjedničkog pogotka postala je viralna na društvenim mrežama.

Dean ne krije da je navijač ovog kluba i gotovo svaku priliku koristi kako bi došao na stadion i pružio podršku.