4

St. Etienne u 95. minuti došao do boda protiv Metza

U 29. kolu francuske Ligue 1 St. Etienne je u 95. minuti došao do boda protiv Metza na svom terenu.

Gosti su poveli već nakon 54 sekunde igre. Sarr je sjajno prošao dva igrača St. Etiennea i silovito šutirao sa 25 metara. Golman Ruffier je samo pogledom ispratio loptu koja je završila u lijevom uglu njegovog gola.

U 53. minuti St. Etienne je izjednačio. Perrin je dodao loptu Beriču, a Slovenac je u kaznenom prostoru sjajno "slomio kičmu" Faletteu i matirao Didillona.

Štoper Metza se ipak na kraju radovao s obzirom da je postigao pobjednički pogodak u 67. minuti.

Balliu je prošao po desnoj strani i ubacio, a na drugoj stativi Falette je ostao sam i postigao pogodak za 2:1, a konačnih 2:2 postavio je Perrin u 90+5. minuti susreta.