Ligue 1
0

St. Etienne i Nantes podijelili bodove

St. Etienne i Nantes podijelili su bodove u 32. kolu Ligue 1 odigravši neriješeno 1:1.

U nezanimljivom prvom poluvremenu bolje su se snašli gosti, koji su došli u vodstvo golom Nakoulma na asistenciju Kacaniklica.

Puno bolja utakmica mogla se vidjeti u nastavku. St. Etienne je očekivano preuzeo inicijativu, stvorili su bezbroj šansi, a jednu od njih iskoristio je Corgnet dvadeset minuta prije kraja meča.

Do kraja meča domaći nisu uspjeli preokrenuti rezultat protiv rasterećinih gostiju pa je susret okončan remijem.

St. Etienne je nakon ove utakmice ostao sedmoplasirana ekipa Ligue 1, dok je Nantes preskočio Toulouse i Guingamp pa je sad na osmoj poziciji.

Ranije u toku dana, Toulouse i Marseille također su podijelili bodove odigravši neriješeno 0:0.