Ruska Premier Liga
0

Spartak bolji od CSKA

U derbiju 15. kola ruske nogometne Premier lige moskovski je Spartak kao gost savladao gradskog suparnika CSKA s 2-1 i primaknuo se samo na bod vodećem Rubinu.

CSKA je poveo u 12. minuti preko Litvanca Deividasa Semberasa, ali samo devet minuta kasnije izjednačio je Brazilac Alex. Isti je igrač donio i pobjedu svojoj ekipi pogotkom iz kaznenog udarca u 64. minuti.

Dvije minute poslije Spartak, za koji ponovo nije igrao hrvatski reprezentativni vratar Stipe Pletikosa, ostao je s igračem manje jer je zbog drugog žutog kartona isključen Sergej Kovaljčuk. U 90. minuti je direktni crveni karton zaradio i igrač domaćih, Brazilac Vagner Love.