0

VIDEO / Soldadov promašaj protiv Barce gori od Torresovog

Sarajevo-x.com
Ako ste mislili da nakon Torresovog promašaja protiv Manchester Uniteda ne može gore, igrač Valencije Roberto Soldado se dobro potrudio da vas razuvjeri.

Nakon što je promašaj španskog reprezentativca Fernanda Torresa gotovo zasjenio pobjedu Manchester Uniteda protiv Chelseaja sa 3:1, na scenu je stupio Soldado.

Španski fudbaler je u susretu protiv Barcelone imao priliku odlučiti utakmicu. U 41. minuti, kod vodstva Valencije od 2:1, Soldado se našao u stopostotnoj šansi. Na ubacivanje sa lijeve strane, sa svega nekoliko metara ispred potpuno praznog gola, loptu je poslao u gol-aut.

Tako je Valencija propustila priliku za povećanje vodstva, a kaznio ih je Fabregas u 77. minuti utakmice za izjednačenje i konačnih 2:2.