Sloboda u 94. minuti na Tušnju stigla do boda protiv Širokog Brijega

E. B.
(Foto: A. K./Klix.ba)
Večerašnjim susretima u Tuzli i Banjoj Luci nastavljeno je drugo kolo Premijer lige BiH.

Sloboda je na Tušnju dočekala Široki Brijeg, a ekipe su podijelile bodove rezultatom 2:2.

Širokobriježani su poveli u 33. minuti kada je Dražen Bagarić pogodio nakon greške odbrane Slobode. Tuzlaci su u posljednjim sekundama prvog poluvremena stigli do izjednačenja kada je Amer Bekić pogodio za 1:1.

Novo vodstvo gostima donio je Toni Jović u 50. minuti susreta. Do kraja meča Sloboda je napravila pravu opsadu gola gostiju, a odbrana gostiju je bila skoncentrisana sve do 90+4. minute kada Almir Bekić centrira majstorski sa lijeve strane, a Saša Maksimović postavlja konačnih 2:2.

Borac je u Banjoj Luci nadigrao Zvijezdu 09, a pogodak odluke je postigao Stojan Vranješ u 24. minuti susreta.

Ranije danas Željezničar je slavio u gostima kod Mladosti rezultatom 2:0, dok je Radnik u Bijeljini savladao Tuzla City rezultatom 3:0.