Premijer liga BiH
0

Sloboda preokretom u finišu stigla do velike pobjede protiv Zvijezde 09

Ekipa Slobode nakon preokreta porazila je Zvijezdu 09 u meču 25. kola Premijer lige BiH rezultatom 2:1.

Ekipa Zlatana Nalića odigrala je izuzetno loše prvo poluvrijeme, što su gosti iskoristili u 28. minuti kada je Predragović pogodio za 0:1 i donio veliko slavlje svojim igračima.

Jedinu priliku u prvom poluvremenu Sloboda je imala preko Barabana koji je iz idealne pozicije propustio priliku da postigne pogodak i prije kraja prvog dijela donese poravnanje svojoj ekipi.

Činilo se da će Sloboda doživjeti poraz u ovom meču, navijači na Tušnju gledali su blijedu igru svojih izabranika, ali onda u 82. minuti Antonio Vidović koristi asistenciju Zukića i postiže pogodak za 1:1.

Samo pet minuta nakon toga, domaći su dobili penal, a siguran realizator bio je Vidović koji tako donosi veliki preokret i pobjedu Slobodi.

Sloboda u sljedećem kolu ide u goste GOŠK-u, nakon čega ih očekuje domaći meč protiv Sarajeva na Tušnju.