Prva liga FBiH
92

Sloboda ponovo kiksala i dala Stupčanici priliku da im priđe na samo dva boda zaostatka

E. B.
Nogometaši Slobode su kiksali u 27. kolu Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine osvojivši samo bod na gostovanju u Tomislavgradu kod Tomislava.

U prvom poluvremenu susreta u Tomislavgradu nije bilo nikakvih uzbuđenja, a nogometaši obje ekipe nam nisu pružili mnogo uzbuđenja ni drugih 45 minuta.

Od poluprilika u drugom poluvremenu vrijedi izdvojiti šanse za Tomislav koje su imali Križan u 47., Radoš u 88. minuti, dok je zicer za vodstvo u 90+6. minuti propustio Križanac.

Sloboda je prijetila preko Cvijanovića u 56., Delića u 57. minuti, a najbolju priliku za gol Tuzlaci su imali u 66. minuti kada je Husejinović pogodio prečku.

Sloboda, lider Prve lige FBiH, je ovim kiksom dala priliku prvom pratitelju Stupčanici da im priđe na samo dva boda razlike tri kola prije kraja.

Ekipa iz Olova u ovim trenucima gostuje kod Radnika u Hadžićima. Susret je počeo u 17:30 sati, a na poluvremenu je rezultat glasio 0:0.

Tomislav - Sloboda 0:0