1

Sloboda i Mladost podijelili bodove na Tušnju

Piše: E. I.
(Foto: Darko Zabuš/Klix.ba)
Sloboda i Mladost Doboj Kakanj podijelili su bodove na Tušnju u okviru 8. kola Premijer lige. Meč je okončan rezultatom 1:1.

Gosti su na taj način ostali jedina neporažena ekipa u osam odigranih kola bh. nacionalnog prvenstva.

Izabranici Ibre Rahimića vodili su nakon prvih 45 minuta. U 24. minuti Šišić je postigao efektan pogodak.

U nastavku domaći teže da izjednače. To su uspjeli u 66. minuti kada je Krpić pogodio za 1:1. Premda su domaći do kraja utakmice imali nekoliko prilika, nisu uspjeli zatresti mrežu gostiju. Ostalo je 1:1. Tuzlaci su prvi put u ovoj sezoni nisu osvojili kompletan plijen na svom terenu.

Sloboda i Mladost Doboj Kakanj dijele drugo mjesto Premijer lige sa 14 osvojenih bodova.