Premijer liga
0

Slavija slavila protiv GOŠK-a 1:0

Sarajevo-x.com
Prvi od tri preostala susreta 1. kola bh. nogometne Premijer lige u sezoni 2011/2012. odigran je između Slavije i GOŠK-a, a slavila je ekipa iz Lukavice minimalnim rezultatom 1:0.

Nogometaši oba tima su u prvom poluvremenu ponudili lošu nogometnu predstavu bez pravih prilika za pogodak.

Slavija je u većem dijelu imala inicijativu, ali bez ozbiljnije opasnosti za gol GOŠK-a, tako da se na pauzu otišlo rezultatom 0:0.

Drugo poluvrijeme igrači Slavije počeli su agresivnije. U 63. minuti Rašević je šutirao, Soldo odbranio, no Šešlija pratio razvoj situacije i postigao pogodak za 1:0.

Do kraja utakmice nije bilo ozbiljnijih prilika ni s jedne strane. U veoma lošoj fudbalskoj predstavi Slavija je uspjela doći do tri boda, a malobrojna publika na stadionu u Lukavici nije imala previše za vidjeti.