La Liga
6

Sjajni Ivi golovima u finišu meča spasio Levante poraza u La Coruni

Nogometaši Deportiva i Levantea podijelili su bodove na Riazoru u okviru 21. kola La Lige odigravši neriješeno 2:2.

U izjednačenom prvom poluvremenu daleko bolje su se snašli domaći igrači, koji su na odmor otišli s dva gola prednosti.

Prvo je Adrian u 19. minuti doveo Deportivo u vodstvo na asistenciju Pereza, a onda je u posljednjoj minuti prvog poluvremena Andone iskoristio dodavanje Gila i udvostručio prednost.

Vrijedi istaći da je zbog udarca laktom Borges u 34. minuti zaradio drugi žuti karton pa su domaći veći dio utakmice igrali s igračem manje.

Levante je u nastavku krenuo žestoko te su apsolutno dominirali na terenu. Nagrada je stigla u posljednjih deset minuta utakmice kada je fantastični Ivi postigao dva gola i donio bod svojoj ekipi.

Levante je s novim bodom prestigao Alaves i sada je na 16. mjestu La Lige, dok je Deportivo na 18. poziciji.