Protiv Hoffenheima
123

Sjajni Ermedin Demirović postigao 15. pogodak u Bundesligi ove sezone

E. B.
Nogometni reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermedin je nastavio sa sjajnim partijaa u dresu Augsburga, a u 28. kolu njemačke Bundeslige je pogodio u gostima kod Hoffenheima.

Hoffenheim je nakon prvog poluvremena imao prednost rezultatom 2:0 golovima Wouta Weghorsta iz 17. i Andreja Kramarića iz 20. minute, a u 61. minuti Ermedin Demirović je smanjio rezultat na 2:1.

Nakon brzog kontranapada lopta je uz dosta sreće stigla do Phillipa Tietza koji je poslao loptu u peterac, a Demirović se fenomenalno snašao i matirao Olivera Baumanna.

[TWITTER]1776985964780339234[/TWITTER]

To je Demiroviću bio 15. pogoda ove sezone u Bundesligi što ga svrstava na četvrto mjesto liste strijelaca, a ima upisanih i osam asistencija.

Nažalost po Augsburg, u posljednjim trenucima utakmice Ihlas Bebou je postigao još jedan pogodak za Hoffenheim za konačnih 3:1.