Odličan meč
7

Sjajni Destro golom u 90. minuti donio Bologni pobjedu protiv Chieva

Nogometaši Bologne pobijedili su u Veroni u okviru 18. kola Serije A ekipu Chieva rezultatom 3:2.

Gosti su u vodstvo stigli već u četvrtoj minuti utakmice kada je Destro pogodio na asistenciju Verdija, a u 32. minuti Inglese je iskoristio dodavanje Birse i poravnao rezultat. S rezultatom 1:1 otišlo se na odmor.

Slično kao u prvom poluvremenu, Bologna odmah na startu dolazi u novo vodstvo preko Verdija, a devet minuta prije kraja ostali su s igračem manje budući da je Poli zaradio isključenje.

Cacciatore je na asistenciju Radovanovića ubrzo donio još jedno poravnanje rezultata, a konačnih 2:3 postavio je sjajni Destro u posljednjoj minuti utakmice.

Bologna je s novom pobjedom skočila na deveto mjesto Serije A, dok je Chievo na 13. poziciji.