Pet pogodaka
77

Sjajan meč u Rennesu: Golčina Prcića, isključenje Mbappea i prolaz PSG u finale Liga kupa

Nogometaši PSG-a plasirali su se u finale francuskog Liga kupa nakon što su večeras na Roazhon Parku pobijedili Rennes rezultatom 3:2.

Meunier je doveo Parižane u vodstvo sredinom prvog poluvremena i na odmor se otišlo s rezultatom 0:1.

Samo 13 minuta igre u nastavku bilo je dovoljno da PSG osigura pobjedu. Prvo je Marquinhos udvostručio prednost, a onda je Lo Celso na asistenciju Di Marije uvećao rezultat na 0:3.

Međutim, pet minuta kasnije Mbappe je zaradio direktan crveni karton, što je Rennes iskoristio i umalo iznenadio PSG.

Sakho je iskoristio dodavanje Baala i pet minuta prije kraja meča smanjio rezultat na 1:3, a onda je u sudijskoj nadoknadi bh. reprezentativac Sanjin Prcić golčinom iz daljine postavio konačnih 2:3.

Inače, Prcić je odigrao kompletan meč u dresu poražene ekipe.

PSG će u finalu Liga kupa igrati protiv boljeg iz meča između Monaca i Montpelliera.