0

Široki savladao Branitelj, Borac s pet golova ispratio banjalučki BSK

Široki Brijeg je u prijateljskoj utakmici rezultatom 4:0 savladao Branitelj, dok je Borac bio bolji od banjalučkog BSK-a isprativši ga s rezultatom 5:0.

Tim Slavena Muse je mrežu gostiju načeo u 30. minuti preko Krstanovića što je bio jedini gol u prvom poluvremenu. Široki je nakon četiri minute igre u drugom dijelu udvostručio prednost golom Crnova, a na 3:0 je povisio Brekalo u 62. minuti. Konačnih 4:0 postavio je Zovko u 81. minuti.

Borac je upisao ubjedljiviju pobjedu savladavši banjalučki BSK rezultatom 5:0. Popović je pogodio u devetoj minuti. Zatim pogađa i Đilas u 27. minuti za 2:0, a do kraja poluvremena u strijelce se upisao i Marjanović. Novi pogodak Borca stigao je u 71. minuti kada je gol postigao Škorić. Peti gol i "pečat" na visoku pobjedu postigao je Vidović u 83. minuti.