Široki Brijeg u nastavku slomio otpor Krupe i stigao do zaslužene pobjede

6.10.2018. u 21:04
2
6
2
Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su na Pecari u okviru 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipu Krupe rezultatom 2:0.
Široki Brijeg je tako stigao do pobjede nakon što je u prošla dva kola osvojio samo jedan bod, dok se Krupa nalazi u krizi rezultata. Već četvrti put su uzastopno poraženi u ligi, a pritom su ispali i u Kupu od Zrinjskog.

Domaći su u prvom poluvremenu imali kontrolu lopte i utakmice, ali nije bilo završnog udarca pa se na odmor otišlo bez pogodaka.

Ofanzivnije je Široki krenuo u nastavku i to im je donijelo rezultat u 65. minuti, kada im je dosuđen penal. Siguran izvođač bio je Čabraja za 1:0.

Deset minuta kasnije domaći su riješili utakmicu nakon što je Marić udvostručio prednost na asistenciju Jurića. Ujedno je 2:0 bio i konačni rezultat meča.

Široki je s večerašnjom pobjedom zadržao četvrtu poziciju na tabeli Premijer lige, dok je Krupa ostala na desetom mjestu.