0

Široki Brijeg slavio i u Vrapčićima za finale Kupa BiH

Piše: N. J.
(Foto: Fotoservis)
Nogometaši Širokog Brijega prvi su finalisti Kupa Bosne i Hercegovine. Širokbriježani su u oba polufinalna susreta bili bolji od ekipe Veleža.

Ekipa Širokog Brijega na stadion u Vrapčićima došla je odbraniti prednost 1:0 iz prvog susreta polufinala Kupa BiH koji su igrali protiv Veleža. Prvo poluvrijeme u Vrapčićima završeno je bez golova, ali su gosti u nastavku došli do pogotka preko Kvesića u 69. minuti.

Igračima Veleža se nakon tog gola bilo vrlo teško vratiti, jer su im u tom trenutku za prolaz dalje trebala čak tri gola. Ipak, tri minute poslije Zvonić je pogodio stativu, ali je to bilo sve što su Mostarci mogli do kraja, te je susret završen rezultatom 0:1. Široki je i u prvom susretu slavio pobjedu identičnim rezultatom, te sasvim zasluženo ide u finale državnog Kupa. Tu će se sastati s pobjednikom duela Borac - Željezničar.