Premijer liga BiH
52

Široki Brijeg i GOŠK remizirali na Pecari, Sloboda slavila u Bijeljini

Široki Brijeg i GOŠK su podijelili bodove u 18. kolu Premijer lige BiH, dok su nogometaši Slobode slavili na gostovanju u Bijeljini kod Radnika.

Širokobriježani su dočekali GOŠK na Pecari, a teren je zbog kiše bio u katastrofalnom stanju. Gosti su poveli u 74. minuti kada je pogodio Mirsad Ramić, a bod Širokom Brijegu donio je Dražen Bagarić u 81. minuti.

Do kraja susreta domaćin je pokušao stići do preokreta i tri boda, ali nije u tom uspio i propustio je šansu da prestigne Željezničar na tabeli.

Sloboda je na gostovanju slavila kod Radnika minimalnim rezultatom 1:0, a pogodak odluke postigao je Toni Livančić u 74. minuti susreta.

Radniku je ovo bio treći vezani poraz, dok su Tuzlaci upisali sedmu pobjedu u prvenstvu.