Primera
0

Sevilli tri boda protiv Malage u andaluzijskom derbiju

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 3. kola Primere nogometaši Seville slavili su na gostovanju kod Malage u andaluzijskom derbiju 2-1 i tako se probili do drugog mjesta na tabeli.

Svi su pogoci postignuti u prvom poluvremenu. Povela je Malaga golom Rondona u 14. minuti, a Sevilla preokrenula preko Alfara u 20. i Martina Caceresa u 45.

Sevilla je tako upisala drugu ovosezonsku pobjedu, zanimljivo, drugu gostujuću. S njom je na tabeli prestigla madridske klubove Real i Atletico, kao i Espanyol, Barcelonu i Villarreal, te sada ima dva boda manje od vodeće Valencije.

Primera, 3. kolo:

Malaga – Sevilla 1-2 (Rondon 14 / Alfaro 20, Caceres 45) Hercules – Valencia 1-2 (Trezeguet 43-11m / Mata 2, Hernandez 23) Levante – Villarreal 1-2 (Caicedo 90 / Nilmar 16, 42) Racing – Zaragoza 2-0 (Henrique 76, Ariel 90) Atletico – Barcelona 1-2 (Garcia 25 / Messi 13, Pique 32)

1. Valencia 3 3 0 0 6-2 +4 9
  2. Sevilla 3 2 1 0 6-2 +4 7
  3. Real Madrid 3 2 1 0 3-1 +2 7
  4. Atlético Madrid 3 2 0 1 7-3 +4 6
  5. Villarreal 3 2 0 1 6-2 +4 6
  6. Barcelona 3 2 0 1 5-3 +2 6
  7. Espanyol 3 2 0 1 4-5 -1 6
  8. Athletic Bilbao 3 1 1 1 4-4 0 4