Primera
0

Sevilla prvi put u sezoni do tri pobjede u nizu

(Foto: Arhiv/AFP)
Prvi put ove sezone nogometaši Seville su spojili tri pobjede čime su skočili na osmo mjesto Primerine tabele i približili se pozicijama koje vode u Evropu. Andalužani su u 31. kolu na svome Sanhez Pizjuanu svladali Mallorcu s 3-1.

Sve se bitno dogodilo u drugom poluvremenu, a Sevilla je povela u 51. minuti kada je glavom nakon kornera loptu u mrežu smjestio Alvaro Negredo. Jesus Navas je u 62. minuti lijepo s desne strane proigrao Manua del Morala koji je pobjegao čuvarima i povećao prednost Michelove ekipe. Bivšem napadaču Atletico Madrida i Getafea je to deseti pogodak u aktuelnom prvenstvu čime je prvi put u karijeri došao do dvoznamenkastog broja golova u jednoj sezoni.

Na 3-0 je u 68. minuti povećao Navas na asistenciju Josea Antonija Reyesa, a poraz Mallorce je šest minuta kasnije ublažio Tomer Hemed.