La Liga
0

Sevilla golovima Ben Yeddera i Krohn-Dehlija savladala Deportivo

Nogometaši Seville pobijedili su na Ramon Sanchez Pizjuan stadionu u okviru 14. kola La Lige ekipu Deportiva rezultatom 2:0.

U dinamičnom prvom poluvremenu obje ekipe imale su nekoliko dobrih prilika da dođu u vodstvo, ali se mreže nisu tresle sve do posljednje minute.

Tada je Ben Yedder doveo Sevillu u vodstvo na asistenciju Nolita i obradovao 32.000 domaćih navijača.

Ekipa iz La Corune je u nastavku zaigrala još bolje i stvorila nekoliko dobrih prilika, ali do gola nisu mogli.

Kazna je uslijedila u 78. minuti kada je Nolito uputio još jednu asistenciju, ovaj put za Krohn-Dehlija, koji postavlja konačnih 2:0.

Sevilla je s novom pobjedom zadržala peto mjesto La Lige, dok je Deportivo ostao na 17. poziciji.