Prijateljski meč
3

Šest pogodaka u remiju Belgije i Meksika

Belgija i Meksiko su večeras odigrali prijateljsku utakmicu, koja je završena remijem 3:3.

Belgija je povela u 17. minuti golom Edena Hazarda, a na 1:1 je u 38. minuti pogotkom iz penala izjendačio Guardado. To je bio rezultat prvog poluvremena, a u drugom su viđena još četiri pogotka.

Novo vodstvo Belgijancima je donio Romelu Lukaku, koji je golmana Meksika Ochou savladao u 55. minuti za 2:1. Samo minut kasnije se zatresla i mreža Belgije, a ovog puta je za novo izjednačenje pogodio Lozano.

Isti igrač je režirao potpuni preokret u 60. minuti, pa je Meksiko poveo 3:2. Međutim, deset minuta kasnije su uzvratili Belgijanci, a Lukaku je postigao svoj drugi gol za poravnanje rezultata i ispostavilo se na kraju, konačnih 3:3.