1

Serie A: Juventus rutinski protiv Livorna

Golovima Fernanda Llorentea nogometaši Juventusa pobijedili su Livorno s 2-0 u 32. kolu talijanske Serije A i vratili se na pobjednički kolosijek nakon poraza od Napolija.

Llorente je mrežu Livorna tresao dva puta u razmaku od samo tri minute prvog poluvremena.

Prvog je zabio krasnim udarcem ljevicom iz okreta u bliži gornji kut s nekih desetak metara, dok je za 2-0 zabio s glavom s nekih 6, 7 metara. Kod prvog je gola španjolskom napadaču asistirao Carlos Tevez, a kod drugog Andrea Pirlo ubacivanjem iz kornera.

Bili su to Llorenteu 12. i 13. ovosezonski prvenstveni gol koji su "zebrama" donijeli 27. ovosezonsku pobjedu i povratak na prednost od osam bodova ispred drugoplasirane Rome.