0

Serie A: Joao Mario donio trijumf Interu kod Palerma, Matri vodio Sassuolo do pobjede

Današnjim susretima nastavljeno je 21. kolo italijanske Serie A, a na svih pet mečeva viđen je barem po jedan pogodak.

Inter je slavio u gostima kod Palerma s minimalnih 1:0. Gol odluke postigao je Joao Mario u 65. minuti na Candrevinu asistenciju.

Inter je od 79. minute igrao sa igračem manje kada je Ansaldi isključen zbog drugog žutog kartona, no domaća ekipa nije uspjela iskoristiti brojčanu prednost i doći do izjednačenja.

Još jednu gostujuću pobjedu ostvario je Sassuolo koji je slavio golovima Matrija (1. i 73.) i Pellegrinija (65.) kod Pescare. Gol za domaćina postigao je Bahebeck u 56. minuti, a u 88. minuti Biraghi je promašio penal za Pescaru.

Genoa i Crotone podijelili su bodove odigravši 2:2 (Simoeone 43., Ocampos penal 66. - Ceccherini 54., Ferrari 74.), dok su pobjede na domaćem terenu upisali Bologna protiv Torina sa 2:0 (Džemaili 43. i 83.) i Empoli nad Udineseom 1:0 (Mchedlidze 82.).

Rade Krunić je odigrao svih 90 minuta u dresu Empolija.