0

Serie A: Inter i Juventus odigrali 1:1, strijelci Icardi i Vidal

Inter je u 3. kolu talijanske Serije A ugostio Juventus, a utakmica je završena rezultatom 1:1.

U prvom poluvremenu utakmice nije bilo većih prilika, pa su mreže mirovale na obje strane. Slična igra se nastavila i u nastavku susreta, ali je publika ipak vidjela golove. Inter je poveo u 73. minuti golom Icardija nakon asistencije Alvareza. Slavlje domaćih je trajalo svega dvije minute, kada je Vidal donio Staroj dami izjednačenje.

Do kraja susreta je bilo nekoliko prilika, ali se rezultat nije mijenjao. Ostalo je 1:1. Inter je trenutno na prvoj poziciji na tabeli, a Juve je drugi. Obje ekipe imaju sedam bodova, s tim da ekipa iz Milana ima bolju gol razliku.

Redoslijed: 1. Inter 7, 2. Juventus 7, 3. Napoli 6 (-1), 4. Roma 6 (-1), 5. Fiorentina 6 (-1)...