U svom stilu
399

Sergej Trifunović provocirao navijače Uniteda: Pjevao himnu Liverpoola na Old Traffordu

Sergej na Old Traffordu (Foto: Screenshot)
Nogometaši Manchester Uniteda sinoć su na Old Traffordu u Evropskoj ligi pobijedili ekipu Partizana rezultatom 3:0, a beogradsku ekipu je s tribina bodrio srbijanski glumac Sergej Trifunović.

I to kako. Bio je toliko dobro raspoložen da je u jednom trenutku zapjevao himnu Liverpoola, najvećeg rivala Crvenih vragova.

Iako se Sergej nalazio među domaćim navijačima, to mu nije smetalo da glasno zapjeva dobro poznate stihove kultne pjesme "You'll never walk alone".

Tom prilikom nije imao problema, a mogao se primijetiti i smijeh dvojice Unitedovih navijača koji su bili iza njega dok mu je mahala i grupa djevojaka iz VIP lože.

Sergej se ipak nije mogao radovati nakon utakmice budući da je Partizan uvjerljivo poražen rezultatom 3:0.

Golove za United postigli su Greenwood i Martial u prvom poluvremenu te Rashford u nastavku meča.