Kamere sve snimile
1.5k

Selektor Srbije skandalozno psovao nakon gola: Je**m li vam majku šiptarsku u pi*ku

H. H.
Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi izazvao je pravi skandal nakon što je poslije gola Dušana Vlahovića psovao švicarskim nogometašima vrijeđajući ih na nacionalnoj osnovi što su zabilježile kamere.

Bilo je to poslije drugog gola Srbije za vodstvo 2:1 u 35. minuti, kada se selektor Srbije ponio krajnje rasistički i šovinistički.

"Jeb**m li vam majku šiptarsku u pi*ku!", urlao je selektor Srbije, očigledno aludirajući na veliki broj igrača albanskog porijekla koji igraju za Švicarsku.

Ipak, samo devet minuta kasnije Embolo je izjednačio na 2:2 i vratio je stvari na početak.

Podsjetimo, Srbiji je za prolaz potrebna pobjeda, dok Švicarskoj odgovara i neriješen rezultat.