Teško podnio izmjenu
17

Selektor Francuske izveo Girouda u 40. minuti, on poludio na klupi i bijesno reagovao

Francuski napadač Olivier Giroud bio je bijesan nakon izlaska iz igre u prvom poluvremenu finala Svjetskog prvenstva u Kataru protiv Argentine, a kamere su snimile njegovu reakciju na klupi za rezervne igrače.

Giroud je bio upitan za ovaj meč zbog blaže povrede zgloba, no skupio je snagu da zaigra i pokuša pomoći svojim saigračima.

Ipak, od početka utakmice, Argentina je bila ta koja se faktički sve pitala na terenu, a u takvom omjeru snaga, uspjeli su postići dva pogotka i doći do prednosti od 2:0 na poluvremenu.
Malo prije pauze, tačnije u 40. minuti, selektor Francuske Didier Deschamps izveo je Girouda i Dembelea iz igre, a napadač Milana je teško podnio to i bio je bijesan, što su fotografi s utakmice "uhvatili" i ubrzo nakon toga objavili na društvenim mrežama.

Francuska se u drugom poluvremenu vratila u meč i s dva pogotka Mbappe poravnala na 2:2.