3

Schalke poražen od Bayera: Kiessling u 89. minuti odlučio nogometnu uspavanku u Gelsenkirchenu

Naldo je zbog ovog prekršaja isključen već u 4. minuti (Foto: EPA)
Posljednji susret 14. kola Bundeslige u Gelsenkirchenu su odigrali Schalke i Bayer, a rezultat je glasio 0:1.

Većim dijelom utakmice viđena je prava nogometna uspavanka, a izuzev posljednjih pet minuta susreta nije viđen nijedan šut u okvir gola.

Najveće uzbuđenje u prvom poluvremenu desilo se u četvrtoj minuti susreta kada je Sead Kolašinac, koji je na terenu proveo svih 90 minuta susreta u dresu Schalkea, nespretno vratio loptu Naldu koji je bio neoprezan i dozvolio je da Chicharito prvi stigne do lopte.

Brazilac je potom Meksikanca srušio s leđa pred svojim kaznenim prostorom i sudija Aytekin je pokazao Naldu direktan crveni karton.

Domaćin se grčevito branio sa igračem manje do samog finiša susreta, kada su gosti uputili jedina dva šuta u okvir gola na meču.

Najprije je Chicharitov šut u 85. minuti Fahrmann odbranio. Golman ekipe iz Gelsenkirchena je kapitulirao u 89. minuti. Calhanoglu je iz slobodnog udarca centrirao, a Kiessling glavom pogađa za veliko slavlje gostiju.