Savladale ga emocije: Neymar nakon pobjede Brazila plakao od sreće na terenu

22.6.2018. u 16:28
138
54
138
Brazilca Neymara u potpunosti su savladale emocije nakon pobjede njegove reprezentacije protiv Kostarike rezultatom 2:0, a on je nakon posljednjeg sudijskog zvižduka plakao od sreće zbog pobjede.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Brazil je tokom svih 90 minuta bio puno bolji protivnik, propustili su nekoliko velikih prilika, a u 78. minuti sudija Kuipers svirao je penal nakon prekršaja nad Neymarom. Ipak, uz pomoć VAR tehnologije, Holanđanin je još jednom pregledao spornu situaciju i odlučio je promijeniti svoju odluku.

Posljednjih deset minuta gotovo sve lopte u napadu Brazila išle su na Neymara koji je svim silama pokušao postići pogodak, a onda je u 91. minuti Coutinho pogodio za 1:0. U 97. minuti, Neymar je postigao prvi pogodak na Mundijalu za konačnih 2:0.

Nakon završetka meča, Neymara su savladale emocije i počeo je plakati od sreće, a nakon povrede koju je doživio u februaru i četiri mjeseca strepnje da li će biti spreman za Mundijal, sigurno da je nakon pobjede bio najsretnija osoba na svijetu.