Sjajna igra
232

Sarajevo u prvih 20 minuta postiglo dva pogotka Banantsu i stiglo u veliku prednost

Ekipa Sarajeva postigla je dva pogotka protiv armenskog Banantsa do 20. minute prvog meča u sklopu 1. pretkola Evropske lige.

Sarajevo je od prve minute hrabro izašlo na teren i vidjela se želja da postignu pogodak, a nakon nekoliko opasnih napada, stigli su u vodstvo.

Iako je dešnjak, Hodžić je s pozicije lijevog bočnog sjajno centrirao lijevom nogom, na pravom mjestu u kaznenom prostoru bio je Ahmetović koji loptu glavom šalje u gol za vodstvo od 1:0.

Pet minuta nakon toga, Sarajevo postiže drugi pogodak. Velkoski je ostavio povratnu loptu za Halilovića, a on preciznim udarcem pogađa donji lijevi ugao golmana Banantsa za sigruno vodstvo od 2:0.

Trenutni rezultat je 2:1 za Sarajevo, s obzirom na to da je Banants u 33. minuti postigao pogodak.