Pripreme u Antaliji
17

Sarajevo skupo koštali prekidi protiv ukrajinskog prvoligaša, Čataković ublažio poraz

H. H.
Nogometaši Sarajeva poraženi su od ukrajinskog Kolosa rezultatom 3:2 u trećoj pripremnoj utakmici u Antaliji.

I ovoga puta prekidi su bili kobni za tim s Koševa, koji je prva dva gola u 16. i 62. minuti primio nakon kornera, a i treći gol ukrajinskog sastava bio je iz prekida, kada su pogodili dikretno udarcem iskosa s velike udaljenosti.

Sarajevo se kasno probudilo, te je u posljednjih desetak minuta uspjelo ublažiti poraz. Prvo je Čataković smanjio na 3:1 u 83. minuti, a pet minuta kasnije isti igrač je postavio konačnih 3:2.

Sarajevo je meč počelo u sastavu: Dizdarević, Mujakić, Palić, Hebibović, Pidro, Šećerović, Kapić, Varešanović, Suljić, Kobiljar i Bagarić.