Meč u Butmiru
47

Sarajevo poraženo od Mladosti u prvom pripremnom susretu

E. B.
Fudbalski klub Sarajevo u Butmiru je odigrao prvu pripremnu utakmicu ove sezone. Bordo tim je poražen od Mladosti iz Doboj Kaknja rezultatom 2:1.

Sarajevo je počelo susret u sastavu: Kovačević, Lazić, Kurdić, Hebibović, Šabanović, Sagaf, Velkoski, Šišić, Rahmanović, Milanović i Ahmetović, a u drugom poluvremenu su zaigrali Dizdarević, Mustafić, Dupovac, Gljiva, Hodžić, Gavrić, Blagojević, Tatar, Salčin, Hasanović i Handžić.

Mladost je povela već u drugoj minuti kada je Kovačevića matirao Bojo. U 17. minuti Mladost je udvostručila prednost, a strijelac pogotka bio je Atajić koji je bio asistent kod prvog.

Samo pet minuta kasnije Rahmanović je pogodio za 2:1, što će se ispostaviti i kao konačan rezultat utakmice.