Serie A
5

Sampdoria izvukla bod protiv Torina

Torino i Sampdoria podijelili su bodove u 34. kolu Serije A odigravši neriješeno 1:1.

Obje ekipe već neko vrijeme nemaju rezultatskog imperativa, ali igraju atraktivan napadački nogomet.

Posebno se to vidjelo na primjeru Torina koji je u prvom poluvremenu imao nekoliko velikih šasni za postizanje gola.

Ipak, gosti su otišli na odmor sa prednošću nakon gola koji je postigao Shick na asistenciju Linettyja.

U nastavku je Torino krenuo još žešće i zaista je nevjerovatno šta su sve domaći igrači ispromašivali.

Nagrada za sav trud stigla je tek pred kraj meča kada je Iturbe postigao izjednačujući gol i postavio konačnih 1:1.

Torino i Sampdoria su poslije večerašnjeg susreta zadržili svoju devetu, odnosno desetu poziciju na tabeli Serije A.