Serie A
26

Roma u 91. minuti slavila protiv Sassuola, El Shaarawy obradovao slavljenika Mourinha

E. B.
Nogometaši Rome su slavili protiv Sassuola u trećem kolu italijanske Serie A rezultatom 2:1.

Trener rimske ekipe Jose Mourinho je večeras slavio veliki jubilej, a 1.000. utakmicu u karijeri će pamtiti po dobrom.

Susret je dobro počeo za Romu. Najprije je u 27. minuti gostima poništen pogodak Domenica Berardija zbog ofsajda, a potom je deset minuta kasnije Bryan Cristante doveo Vučicu u vodstvo nakon sjajne asistencije Lorenza Pellegrinija.

No, u 57. minuti Filip Đurićić je na sjajnu asistenciju Berardija pogodio za 1:1.

Kada se ušlo u sudijsku nadoknadu drugog poluvremena činilo se da će Roma kiksati, no u 90+1. minuti Stephan El Shaarawy je prelijepo pogodio za 2:1 i veliko slavlje domaćina.

Ovo je za Mourinha bila 638. pobjeda, a u karijeri je upisao i 204 remija i samo 158 poraza.