U drugim očima
259

Roma kroz posebnu i zanimljivu animaciju prikazala Džekin gol protiv Milana

Kapiten reprezentacije BiH Edin Džeko odigrao je još jedan fenomenalan meč u dresu Rome u pobjedi protiv Milana rezultatom 2:1, a Romin zvanični Twitter kanal na engleskom jeziku objavio je gol koji je Dijamant postigao kroz posebnu animaciju.

Džeko je pogodak postigao za vodstvo Rome od 1:0, što mu je bio peti gol u ovoj sezoni, a Vučica je vodeći gol protiv Milana predstavila kroz posebnu animaciju u kojoj se na jedan potpuno drugačiji način može pogledati Džekin gol.

Milan je preko Hernandeza u 55. minuti stigao do poravnanja od 1:1, ali je Zaniolo u 59. minuti postigao svoj prvi, a za Romu drugi gol kojim je donio pobjedu Vučici i važna tri boda u borbi za jednu od pozicija koja vodi u Ligu prvaka.

Roma se trenutno nalazi na petoj poziciji Serije A sa 16 osvojenih bodova, jedan manje od Napolija koji je četvrti i četiri manje od Atalante koja je na izuzetno dobroj trećoj poziciji.

U narednom kolu Romu očekuje duel protiv Udinesea u gostima.