0

Rijeka preokretom u finišu meča savladala Široki Brijeg sa 2:1

Širokobriježani su vodili sve do 85. minute
Fudbaleri Širokog Brijega izgubili su u pripremnom susretu od hrvatskog prvoligaša Rijeke rezultatom 2:1.

U Rijeci na Stadionu na Rujevici u prvom poluvremenu nije bilo golova, a Široki Brijeg je susret počeo u sastavu Bilobrk, Pandža, Ćorić, Pehar, Krstanović, Kožulj, Sesar, Brekalo, Ajayi, Crnov i Marković.

Širokobriježani su prvi došli do vodstva, a mrežu hrvatskog prvoligaša je u 48. minuti zatresao Zvonimir Kožulj.

Činilo se da će Široki Brijeg ostvariti pobjedu sve do pred sami kraj meča.

No, u 85. minuti Asmir Kajević je šutirao sa dvadesetak metara, a golman Širokobriježana Luka Bilobrk pravi katastrofalnu grešku i Rijeka je došla do izjednačenja.

Taj pogodak kao da je šokirao ekipu Slavena Muse, te je samo dvije minute poslije Roman Bezjak izašao sam oči u oči sa bilobrkom i matirao ga za konačnih 2:1.