Izgubio kontrolu
4

Riberyja čeka žestoka kazna jer je gurao pomoćnog sudiju

D. B.
Francuski nogometaš Fiorentine će definitivno biti žestoko kažnjen nakon što je poslije utakmice protiv Lazija ljutito gurao pomoćnog sudiju.

Ribery je očigledno bio nezadovoljan suđenjem te frustriran zbog poraza od Lazija (1:2) pa je nakon završetka utakmice prišao pomoćnom (linijskom) sudiji i nekoliko puta ga gurnuo.

Iskusni Francuz je upisao asistenciju u 27. minuti susreta za izjednačujući pogodak Fiorentine, ali je Lazio ipak u finišu susreta došao do kontroverznog pobjedničkog gola koji je glavom u 89. minuti postigao Ciro Imobile. Igrači Fiorentine smatraju da je golu prethodio prekršaj, ali je sudija pokazao na centar. Ribery je zbog toga imao šta reći asistentu, ali se nije kontrolisao pa ga je gurnuo nekoliko puta nakon završetka utakmice.