252

Riad Bajić postigao novi gol za Konyaspor

Fudbaleri Konyaspora remizirali su u okviru 20. kola turske Super Lige protiv ekipe Antalyaspora (1:1), a strijelac gola za domaću ekipu bio je naš Riad Bajić.

Goste je u vodstvo doveo El Kabir u 44. minuti, a pola sata prije kraja meča naš Bajić postigao je izjednačujući gol.

Lopta je uz veliku sreću došla do bh. napadača koji je potom ljevicom zakucava u mrežu. Ovo je Bajiću bio deseti gol u sezoni.

Zanimljivo da su gosti zaradili dva isključenja i to oba nakon duplih žutih kartona. Ranije pod tuš morali su Chico i Charles.

Od prve minute za Konyaspor, osim ranije pomenutog Bajića, zaigrali su još i Amir Hadžiahmetović te Deni Milošević. Hadžiahmetović je čak izborio i penal za domaće, ali je Vuković bio neprecizan.