29

Riad Bajić asistent u remiju Konyaspora kod Karabuka

U susretu 15. kola turske Super Lige između Kardemir Karabuka i Konyaspora nije bilo pobjednika, a susret je završen rezultatom 1:1.

Gosti su poveli u 14. minuti nakon jedne komične situacije. Riad Bajić je izašao sam na golmana Facchinija, no potom je zastao jer je posmisio da je sudija Ulusoy dosudio ofsajd. No kad je naš reprezentativac shvatio da igra nije zaustavljena, asistirao je Rangelovu koji je lobovao golmana domaće ekipe za 1:0.

Domaćin je dobio priliku za izjednačenje u 32. minuti, no Traore je promašio jedanaesterac. Ipak, u drugom poluvremenu Karabuk je došao do boda kada je u 46. minuti susreta gol za konačnih 1:1 postigao Yatabare.

Od prve minute susreta u redovima gostiju uz Bajića igrao je i Amir Hadžiahmetović koji je zamijenjen na poluvremenu, dok je Deni Milošević ušao sa klupe za rezervne igrače u 74. minuti umjesto strijelca gola za Konyaspor.