La Liga
6

Revija promašaja u Getafeu, Sevilla sretno stigla do pobjede

Nogometaši Seville pobijedili su na Coliseum Alfonso Perez stadionu u okviru 2. kola La Lige ekipu Getafea rezultatom 1:0.

Domaće je većina stručnjaka proglasila glavnim kandidatom za ispadanje, ali ekipa iz madridskog predgrađa na startu sezone je iznenadila u Bilbau.

S druge strane, trener Eduardo Berizzo se već našao na udaru kritike pa mu je večerašnja pobjeda dobro došla.

Imao je Getafe puno više od igre u prvom poluvremenu u kojem su se redale šanse pred golom Seville. Posebno je neprecizan bio Molina, koji je tri puta promašio kada se našao u izglednoj šansi. Ništa bolje nisu prošli ni Didehiou i Fajr.

U nastavku ista slika na terenu. Didehiou i Fajr su udvostručili svoje velike promašaje, a kazna za sve stigla je sedam minuta prije kraja meča.

Mercado je centrirao u šesnaesterac, a Ganso je prekrasno postigao gol petom za konačnih 0:1.

Molina je upotpunio svoju očajnu noć još jednim promašajem u sljedećem napadu pa su gosti odnijeli sva tri boda.

Getafe sada ima jedan bod iz dva kola, dok je Sevilla na četiri osvojena boda.